Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Aktualności

Laifen niemiecka technologia
Suszarka do włosów z jonizacją Laifen Swift Special 
 
Martwisz się, że przez częste suszenie Twoje włosy ulegną zniszczeniu? A może stale borykasz się z problemem elektryzujących i puszących się włosów? Jeżeli tak – profesjonalna suszarka z jonizacją Laifen Swift Special będzie dla Ciebie świetnym wyborem! 
Czytaj więcej
ULike i Ty polubisz depilację !

Nowoczesny design w połączeniu z najnowszą technologią - ULike !

Seria Depilatorów IPL marki ULike przeniesie cię na nowy poziom komfortu dzięki opatentowanej technologii głowicy depilatora Sapphire Ice-Cooling. Pozwala ona na przeprowadzenie bezbolesnego i skutecznego zabiegu depilacji usuwania włosów za pomoca impulsów świetlnych wraz z systemem nagrzewania i chłodzenia skóry. 

Czytaj więcej
ASPARA by GrowGreen - smart doniczka dla każdego !

Smart doniczka aspara by GrowGreen Stylist Lite Smart Grower

Nie masz ręki do kwiatów, a uwielbiasz bujną roślinność? A może marzysz o własnej hodowli warzyw? Ze smart doniczką Aspara bez problemu stworzysz zielony dom! W doniczce znajdziesz aż 8 miejsc do sadzenia. Dzięki regulowanym lampom LED i specjalnym programom, które na bieżąco kontrolują twoje plony możesz czerpać radość z sadzenia różnorodnych produktów pod własnym dachem i naturalnymi własnymi zbiorami. Dedykowana aplikacja pozwoli Ci monitorować proces uprawy, a także ułatwi zarządzanie uprawą.

Czytaj więcej
pixel